Наші контакти Замовити дзвінок

  Оберіть підкатегорію


  Фільтрація Intex и Bestway


  Фільтрація Intex и Bestway

  Обладнавши на присадибній ділянці зону для купання, необхідно подбати про фільтрацію басейнів, яка необхідна як надувним, каркасним, так і стаціонарним конструкціям. При постійному періодичного догляду та очищенню води басейну він прослужить вам не один сезон, не викликаючи проблем зі здоров'ям людей, що користуються їм.

  Способи очищення води

  Для фільтрації існують різні способи очищення води:

  • механічні - за допомогою сачків вручну можна виловити  сміття яке потрапило до води, спеціальними щітками з телескопічними ручками очистити дно і стінки басейну;
  • автоматичні - застосовується спеціальне фільтрувальне обладнання для басейну:
  • вакуумні пилососи з акумуляторами, картріджні пристрої очищення, піщані фільтри-насоси, фільтрувальні установки, скімери, хлоргенератори;
  • хімічні - для ліквідації патогенної мікрофлори різного походження (бактерій, грибків, що зароджуються водоростей) використовують хімічні засоби, ефективно і безпечно для здоров'я людей дезінфікуючі воду, знезаражують її склад, що регулюють прозорість, жорсткість, що видаляють бруд і вапняні відкладення.

  Фільтри і хімія для очистки води зазвичай купуються відразу при покупці басейну. У нашому інтернет-магазині Intexua представлені тільки оригінальні аксесуари для очищення басейнів від кращих виробників надувних виробів Intex, Bestway і професійної хімії Crystal Pool.

  При бажанні купити фільтр для басейну для подальшої експлуатації, обов'язково проконсультуйтеся з нашими менеджерами. Вони допоможуть підібрати потрібні препарати, обладнання, аксесуари, за допомогою яких ви зможете без особливих зусиль підтримувати чистоту, прозорість води і забезпечити безпеку для купання людей.


  Підпишіться і отримайте знижку