Наші контакти Замовити дзвінок

  Оберіть підкатегорію


  Каркасні басейни Intex и Bestway


  Каркасні басейни Intex и Bestway

  Наявність власного водойму стає одним з популярних трендів власників заміських будинків, котеджів і дач. Швидко і недорого обзавестися затишною зоною для купання можна, якщо купити каркасний басейн. Це варіант гідротехнічної чаші з полівінілхлориду, що представляє собою збірно-розбірний варіант, який має корпус з труб або суцільнометалевих листів. У порівнянні з надувним каркасним басейном для дачі прослужить набагато довше. Його простіше і дешевше облаштувати, ніж дорогу стаціонарну конструкцію, для якої необхідні непрості підготовчі роботи, риття котловану.

  Переваги каркасних басейнів:

  • висока міцність, певна двошарова ПВХ-чаша, армована стекловолокона або поліестерна сітйка з поясом з поліпропіленової стрічки;
  • стійкість басейну для дачі до механічних пошкоджень, деформації, перепадів температури;
  • великі розміри, що забезпечують комфорт і зручність для купання, плавання нарівні зі стаціонарними басейнами;
  • стильний дизайн і різноманітні форми - квадратні, прямокутні, круглі, складні конфігурації;
  • час для монтажу розбірних каркасних басейнів без особливих зусиль і технічних пристосувань складе від години до 1-2 днів при складних конструкціях;
  • солідний обсяг води - до 50 тон;
  • мобільність розбірних басейнів, які можна переміщати на будь-яке інше місце;
  • тривалий термін служби - до 10 років в порівнянні з надувними, гарантія на які всього 2-3 сезони.

  Лідер продажів - дитячий басейнів

  У каталозі нашого інтернет-магазину INTEXUA представлені каркасні вироби найбільших виробників Intex і Bestway, які за якістю не поступаються один одному. Найбільшим попитом серед клієнтів користуються дитячі басейни яскравих кольорів, з малюнками по всьому корпусу. У них малюкам не тільки відпочивати буде комфортним в жарку погоду, але і можна вчитися плавати під наглядом батьків.

  Купити дитячий басейн в нашому інтернет-магазині особливо вигідно по акціях, які часто оголошуються напередодні літнього сезону або по знижкам після його завершення.

  Питання щодо каркасных басейнів

  * Які переваги є у басейну Ultra Frame Pool?
  ✓ Покращений дизайн - новий сталевий каркас з срібним порошковим покриттям і сірий вкладиш.
  ✓ Нові пружини для системи з'єднань Easy Lock спрощують процес монтажу.
  ✓ Новий каркас має унікальну конструкцію, що витримує більш високі навантаження, ніж традиційні каркаси.
  ✓ Збільшені наконечники для ніжок басейну знижують ризик того, що ніжки опустяться в м'яку землю.
  * Чому басейн відхиляється набік, хоча я встановив його на рівній поверхні?
  ✓ Земля під басейном не ідеально рівна. Якщо неможливо вибрати іншу ділянку, то скористайтеся рівнем і проведіть вирівнювання землі ще раз.
  ✓ Якщо басейн розташовується не на стійкій поверхні (асфальт, газон, земля), підкладіть по шматку деревини, обробленої під будь-яким тиском, або по бетонному цеглі під кожну ніжку басейну врівень в землею.
  ✓ U-образні бічні опори потрібно розміщувати в центрі обробленої під тиском деревини так, щоб її волокна були розташовані перпендикулярно опорам.
  * Що мені робити, якщо шарнір застряг в горизонтальній балці?
  ✓ Перед видаленням горизонтальних балок з вкладиша басейну переконайтеся, що басейн абсолютно порожній, а вертикальні опори розібрані і видалені.
  ✓ Знімаючи вертикальні опори, потрясіть їх. Це знизить герметичність між шарнірами і горизонтальними балками, тому їх легше буде відкрутити.
  ✓ Візьміться за край балки, повертайте її вліво і вправо (назад і вперед). Обертання вправо-вліво полегшить від'єднання горизонтальної балки.
  ✓ У наступному сезоні перед установкою басейну, насипте трохи дитячої присипки на горизонтальну балку в процесі побудови. Це полегшить подальший демонтаж.

  Підпишіться і отримайте знижку